Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

Hasta karyolası ve hasta yatakları ürünlerinin tanıtımının yapıldığı, satışının yapıldığı web sitesi.

Hasta Karyolası

Ventilasyonlu Havalı Yataklar

Ventilasyonlu havalı hasta yatağı

Ventilasyonlu havalı hasta yatağı

Ventilasyonlu Havalı Yatak (A+B 12cm) Özellikleri

A+B 8 cm havalı yatağa göre daha gelişmiş bir modeldir. Özel kılıfı sayesinde enfeksiyon oluşmasının önüne geçmektedir. Hava alma olayı diğer yataklardan daha hızlı ve basınç kalitesi daha yüksektir. Bu yatağın avantajı ise hastaya her 10 dakikada bir şişme inme olayı olduğundan dolayı boyun ve bel kısımlarında pişik olmasının önüne geçilir. A+B 12 cm havalı hasta yatağı motoru kısmında 2 uçlu giriş ile bağlantı kurulur. Bu yatak modelinde kilo sıkıntısı yaşanmaz. Özel kılıfı sayesinde istenildiği zaman yıkama imkânı da sunulur. Bu ürünümüz firmamız tarafından en çok tercih edilen yataklardan biridir.

Ventilasyonlu Havalı Yatak (A+B+C 12 cm) Özellikleri

Havalı yatak modeli olup hiçbir şekilde sıvı teması bulunmaz diğerlerinde olduğu gibi bunda da özel kılıfa sahiptir. 17 bağlantıya sahip olma özelliği sayesinde hastaya göre değil kendi yatak şeklini hastaya yansıtır. İkili motor giriş çıkışları mevcuttur. Kiloda sınır yoktur. Hastanın cilt fonksiyonlarına zarar vermez. Hava ve basıncıyla çalıştığı için sertlik ve yumuşak basınç ayarlarını otomatik olarak yapar. Güç türü ise 7W 1A elektriğe sahiptir. İçerisinde çıkan şişirme aparatı sayesinde kolay kurulum yapılır. Firmamız ürünlerini birinci sınıf kaliteyle tasarlayarak müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Her hasta ve hastalık türüne uygun yatak modeli bulunuyor. Ayrıca bizden hasta yatağı kiralama hizmetimizi de ekonomik fiyatlar eşliğinde alabilirsiniz.

Baklava Tipi Havalı Yatak Hakkında Bilgi

Bakla tipli hasta yatağı hem kullanım açısından hem de hastanın daha iyi rahat etmesi için tasarlanmış yatak çeşididir. Zamanınızı almadan kısa süre içinde istenildiği zaman şişirilip istenildiği zamanda kolay bir şekilde inmesine olanak sağlar. Baklava uçlarının bitişik yerlerinde hava sirkülâsyonu olduğundan dolayı hasta yattığı zaman konfor hissedecektir. Hava alma mekanizması sayesinde hastada herhangi bir terleme söz konusu değildir. Baklava tipli havalı hasta yatağı kullanım sayesinde hastanın kalça ve sırt kısmında yaraların daha kolay iyileştiği görülmüştür.

 

Share this post
Repost0
To be informed of the latest articles, subscribe:
Comment on this post